2001’de İstanbul’da kapsamlı hizmetler sunan bir hukuk bürosu olarak kurulan Bener Hukuk Bürosu, tüm faaliyetlerinde müvekkil odaklı bir yaklaşım sergilemiştir.

Bugün de lider bir hukuk bürosu olarak aynı yaklaşımı sürdürüyor ve gücümüzü çalışanlarımızın yeteneğine ve olağanüstü performans düzeyini koruma azmine borçlu olduğumuza inanıyoruz.

Müvekkillerimize güvenilir danışmanlık hizmetleri sunarak iş faaliyetlerine değer katmayı öncelikli hedefimiz olarak belirledik. Her bir müvekkilimizi dikkatle dinleyerek özel ihtiyaçlarını, şimdi ve gelecekte ulaşmak istedikleri hedefleri anlamak için gayret göstermekten gurur duyuyoruz. Multi-disipliner ekibimiz, işlemlerin her aşamasına titizlikle odaklanarak sahip oldukları uzmanlığı müvekkillerimizin hizmetine sunmaktadır.

Türkiye pazarında sağlam temellere dayanan bir hukuk bürosu olarak Türkiye’de iş kültürü ve süreçler hakkında sahip olduğumuz deneyim ve bilgiler, müvekkillerimiz için en iyi sonuçlara ulaşmamız açısından son derece önemli bir rol oynamaktadır. Türkiye dışında da faaliyet gösteren hukuk büromuz, uzun vadeli uluslararası hukuk bağlantıları ve dünyanın farklı noktalarındaki bağlı ofisleriyle müvekkillerine ilave faydalar sağlamaya devam etmektedir.

Temel faaliyet alanlarımız, yerel ve uluslararası birleşmeler, devralmalar ve çıkışlar, sermaye piyasaları ve finans işlemleri, özelleştirme projeleri, soruşturmalar, uyum ve uyuşmazlık çözümleme çalışmaları dahil olmak üzere pazara giriş ve şirket avukatlığı hizmetlerini kapsamaktadır. Ayrıca, kurumsal başarının insanlar için hayati önem taşıdığına inanıyor ve benzersiz istihdam ve kurumsal göçmenlik tavsiyeleri sunuyoruz.

En karmaşık sorunlarda dahi açık iletişimin ve pratik çözümlerin önemine inanan bir hukuk bürosu olarak, İngilizce, Türkçe, Fransızca, Almanca ve İspanyolca hizmet veriyoruz.

GLOBAL ÇALIŞTIĞIMIZ HUKUK BÜROSU AĞLARI

TAKDİRLER

Bener, önde gelen tüm uluslararası hukuk firması rehberlerinde lider bir hukuk bürosu olarak yerini almaktadır:

“Uluslararası M&A alanında son derece yetkin bir firma olarak, hem yerel hem de uluslararası müvekkillere hizmet veriyor”
“Uyumlu ve çözüm odaklı”
“Müvekkillerin ihtiyaçlarına son derece duyarlı ve her zaman yardıma hazır”

“Yerel bilgi ve tavırla desteklenen uluslararası bilgi birikimi”
“Güvenilir tavsiyeleri ve İK konularındaki güçlü performansıyla dikkat çekiyor”
“Çarpıcı iş zekası ve yanıt süreleri”
“Pazarın en önemli aktörlerinden biri”
“Çözüm odaklı bir yaklaşıma sahip olan güçlü ekibiyle kalıcı ilişkiler kuruyor”
“İş öncelikleri konusunda mükemmel kavrama düzeyi”
“Bilgili, destekleyici”
“Üstün kaliteli hizmet”

“Mükemmel hizmet sunuyor. İyi iletişim becerileri, pazara ve aktörlere dair bilgi birikimiyle öne çıkıyor.”
“Her şeyin ötesinde, müvekkillerinin ihtiyaçlarına tam anlamıyla kulak veriyor.”
“Sorumluluk anlayışı son derece gelişmiş, bilgili, akıllı, sorun çözme odaklı ve hızlı.”
“İş kalitesinden memnun kaldık.”
“Ülke hakkında sağlam bilgilere sahip. Bunun da ötesinde, iyi iletişim ve ulaşılabilirlik özelliği, İngilizce’ye olan hakimiyeti, üst düzey ortakları ve avukatları ile dikkat çekiyor.”
“İş odaklı”
“Proaktif ve uyumlu”
“Bener, nitelikli avukatlardan oluşan güçlü ekibiyle son derece yetkin bir firmadır.”

Global Liderler olarak listelenen şahıslar.

 

All rights reserved. Bener Law Office © Copyright 2020. Legal NoticesTüm Hakları Saklıdır. Bener Hukuk Bürosu © Copyright 2020. Yasal Uyarılar
Back to Top