2001’de İstanbul’da kurulmuş olan Bener Hukuk Bürosu, tüm hizmetlerinde müvekkil odaklı bir yaklaşım sergilemektedir.

Bugün de lider bir hukuk bürosu olarak çalışanlarının deneyim ve bilgi birikimiyle hukukun her alanında hizmet vermektedir.

Müvekkillerimize güvenilir danışmanlık hizmetleri sunarak iş faaliyetlerine değer katmayı öncelikli hedefimiz olarak belirledik. Her bir müvekkilimizi dikkatle dinleyerek özel ihtiyaçlarını, şimdi ve gelecekte ulaşmak istedikleri hedefleri anlamak için gayret göstermekten gurur duyuyoruz. Multi-disipliner ekibimiz, işlemlerin her aşamasına titizlikle odaklanarak sahip oldukları uzmanlığı müvekkillerimizin hizmetine sunmaktadır.

Türkiye pazarında sağlam temellere dayanan bir hukuk bürosu olarak Türkiye’de iş kültürü ve süreçler hakkında sahip olduğumuz deneyim ve bilgiler, müvekkillerimiz için en iyi sonuçlara ulaşmamız açısından son derece önemli bir rol oynamaktadır. Türkiye dışında da faaliyet gösteren hukuk büromuz, uzun vadeli uluslararası hukuk bağlantıları ve dünyanın farklı noktalarındaki bağlı ofisleriyle müvekkillerine ilave faydalar sağlamaya devam etmektedir.

Temel faaliyet alanlarımız, yerel ve uluslararası birleşmeler, devralmalar ve çıkışlar, sermaye piyasaları ve finans işlemleri, özelleştirme projeleri, soruşturmalar, uyum ve uyuşmazlık çözümleme çalışmaları dahil olmak üzere pazara giriş ve şirket avukatlığı hizmetlerini kapsamaktadır. Ayrıca, kurumsal başarının insanlar için hayati önem taşıdığına inanıyor ve benzersiz istihdam ve kurumsal göçmenlik tavsiyeleri sunuyoruz.

En karmaşık sorunlarda dahi açık iletişimin ve pratik çözümlerin önemine inanan bir hukuk bürosu olarak, İngilizce, Türkçe, Fransızca, Almanca ve İspanyolca hizmet veriyoruz.

GLOBAL ÇALIŞTIĞIMIZ HUKUK BÜROSU AĞLARI

ULUSLARARASI DERECELENDİRMELERİMİZ

Bener, önde gelen tüm uluslararası hukuk firması rehberlerinde lider bir hukuk bürosu olarak yerini almaktadır:

All rights reserved. Bener Law Office © Copyright 2020. Legal NoticesTüm Hakları Saklıdır. Bener Hukuk Bürosu © Copyright 2020. Yasal Uyarılar
Back to Top