Bankacılık ve Finans

Bener Hukuk Bürosu, bankalara ve finans kuruluşlarına kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Yerel bankaları ve Türkiye’de faaliyet gösteren uluslararası finans kuruluşlarını temsil ediyor ve müvekkillerimizle uzun vadeli ilişkiler kurmaya özen gösteriyoruz. 

Türkiye’de bankacılık ve finans sektörleri ciddi anlamda denetime tabidir. Bu bakımdan, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu ve Sermaye Piyasaları Kurulu gibi kuruluşlarla işlem yapmanın gerekli olduğu düzenleyici hizmetlerin sunulmasında deneyimli bir firma olarak hizmet vermekteyiz.

Hukuk büromuz, finans dışı sektörlerde faaliyet gösteren müvekkillere de finans, kiralama, ipotek konularında ve ayrıca bankaları ve finans kuruluşlarını ilgilendiren benzer işlemlerde hukuki destek sağlamaktadır.

Katman II Sermaye, teminatlı kredi tesisleri, yapılandırılmış finansman, sendikasyon kredileri, borç finansmanı, kurumsal tröst, iflas ve yeniden yapılandırma da dahil olmak üzere birçok finansal araç konusunda deneyimli bir ekiple faaliyet göstermekteyiz.

Ayrıca ekibimiz kredi senet yapıları ve diğer vadeli karşılık düzenlemelerinin yanı sıra rotatif krediler, ara borç finansmanı ve fatura iskonto imkanları dahil olmak üzere ‘Proje Finansmanı’ ve ‘Devralma Finansmanı’nda da tecrübelidir.

İLGİLİ AVUKATLAR
gozde-esen-sakar

GÖZDE ESEN SAKAR

gozde.esen@bener.com
+90 (212) 270 70 50
401
onur-kordel

ONUR KORDEL

onur.kordel@bener.com
+ 90 (212) 270 70 50
403
All rights reserved. Bener Law Office © Copyright 2020. Legal NoticesTüm Hakları Saklıdır. Bener Hukuk Bürosu © Copyright 2020. Yasal Uyarılar
Back to Top