Gayrimenkul

Türkiye’de gayrimenkul piyasalarının kaydettiği büyümeye ve karmaşıklık seviyesine uygun olarak, gayrimenkul hizmetlerimizin özellikle sektördeki yabancı yatırımı seviyelerinde görülen değişimlerle paralel bir biçimde geliştirilmesini sağlamaya özen göstermekteyiz. Gayrimenkul avukatlarımız günümüzde ortak girişimlerle ilgili konular, arazi alım satım işlemleri, uzun vadeli kira sözleşmeleri, inşaat kredileri ve konut ve ticari gayrimenkul kiralamaları dahil olmak üzere birçok konuda faaliyet göstermektedir.

Önde gelen alışveriş merkezleri, uluslararası marka oteller ve büyük ölçekli karma kullanım projeleri dahil olmak üzere ticari ve konut projelerine ilişkin faaliyette bulunan geliştirme uzmanlarını, kredi verenleri ve yatırımcıları temsil etmekteyiz. Ayrıca büyük ölçekli M&A işlemlerinin gayrimenkule ilişkin unsurlarında bu alanda sahip olduğumuz deneyimlerden istifade etmekteyiz. 

Kira Hukuku

Geleneksel gayrimenkul kiralama hizmetlerine ek olarak, ticari gayrimenkul projeleri ve bina yönetimi için konsolide destek hizmetleri sunmaktayız. Kira Hukuku ve Borçlar Hukuku’nda uzman avukatlarımız, her türlü kiralama işleminin yanı sıra uyuşmazlıkların çözümlenmesi konusunda hizmet vermektedir. 

İLGİLİ AVUKATLAR
gozde-esen-sakar

GÖZDE ESEN SAKAR

gozde.esen@bener.com
+90 (212) 270 70 50
401
onur-kordel

ONUR KORDEL

onur.kordel@bener.com
+ 90 (212) 270 70 50
403
pelin-tirtil

PELİN TIRTIL

pelin.tirtil@bener.com
+ 90 (212) 270 70 50
112
All rights reserved. Bener Law Office © Copyright 2020. Legal NoticesTüm Hakları Saklıdır. Bener Hukuk Bürosu © Copyright 2020. Yasal Uyarılar
Back to Top