Göçmenlik ve Vatandaşlık

Bener Hukuk Bürosu, şirketlere ve şahıslara yurtiçinde ve yurtdışında göçmenlik hukukuna ilişkin konularda hizmet vermek için özel olarak kurulan ekibiyle uluslararası başarılara imza atan bir Türk hukuk firmasıdır.

Müvekkillerimizin faaliyetleri ve vizyonu global dahi olsa, göçmenlik hukukunun yerel düzeyde uzmanlık gerektiren bir alandır.. Bu bakımdan, göçmenlik ekibimiz çalışma izinleri, mesleki denklik, farklı ikamet izni seçenekleri, aile bireylerinin ve stajyerlerin statüsü, vatandaşlık ve Türk hükümeti nezdindeki tenfiz konuları da dahil olmak üzere göçmenlikle ilgili her konuda danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bener, Türkiye’de özel bir göçmenlik hukuku ekibi olan birkaç hukuk firmasından biridir.

Türkiye’de göçmenlik ve iş hukuku ile ilgili hizmetlerimize ek olarak, dünya genelinde lider insan kaynakları hukuku uzmanlarının oluşturduğu ‘Ius Laboris’ ve ‘Alliance of Business Immigration Lawyers’ (ABIL) üyesi olarak, geniş çaplı global hizmetler sunmaktayız. Bener, her iki birliğin tek Türk üyesi olma özelliğini taşımaktadır. Bu üyelikler sayesinde, Bener 45 farklı ülkede çok uluslu transfer işlemlerini başarıyla gerçekleştirme imkanına sahiptir.

Ekibimizin esnek ve takım odaklı yaklaşımı, göçmenlik hukukuyla ilgili meselelere hızla ve etkin bir biçimde yanıt vermemizi mümkün kılmaktadır. Türk, ABD’li ve Avrupalı hukukçulardan oluşan ekibimizin uluslararası tecrübesi sayesinde, kültürünüzü, işinizi ve hukuk sisteminizi doğru bir biçimde değerlendiriyoruz. Ayrıca, bilgiye dayalı kararları zamanında alabilmeniz için sizinle kendi dilinizde hızlı, açık ve net bir biçimde iletişim kuruyoruz.

İLGİLİ AVUKATLAR
maria-celebi

MARIA LIANIDES ÇELEBİ

maria.celebi@bener.com
+ 90 (212) 270 70 50
106
tugce-isikara

TUĞÇE IŞIKARA TÖRTOP

tugce.isikara@bener.com
+ 90 (212) 270 70 50
107
All rights reserved. Bener Law Office © Copyright 2020. Legal NoticesTüm Hakları Saklıdır. Bener Hukuk Bürosu © Copyright 2020. Yasal Uyarılar
Back to Top