Kurumsal

Müvekkillerimize satın alma siparişlerinin, garanti ve diğer ticari formların hazırlanmasının yanı sıra anonim şirket, limitet şirket, ortaklık ve ortak girişimlerin kuruluşu gibi konularda kapsamlı hizmetler sunuyoruz. Start-up ve KOBİ’lerden çok uluslu holdinglere, tröstlere ve STK’lara kadar her türlü şirketle ortak çalışmalarda bulunuyoruz.

Müvekkillerimize ‘franchise’, ekipman kiralama ya da satın alma, lisanslama ve fikri mülkiyet, tedarik, satış temsili, yönetimi veya hizmetleri ile üretim sözleşmelerinin hazırlanması ve müzakeresi ile ilgili süreçlerde ve resmi düzenleyici gerekliliklere uyum kapsamında yardımcı oluyoruz. 

Ayrıca ticari ayrılık ve uzlaşmalar, işletme sahipleri arasında alım/satım düzenlemelerinin yapılandırılması ve şirket yönetimi ve kontrolüne ilişkin sözleşmelerin hazırlanması ve müzakeresi ile ilgili konularda kurumsal danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Müvekkillerimizin iş fırsatlarından tam anlamıyla istifade edebilmeleri için işbirliğine dayalı bir yaklaşımın önemini anlıyor ve şirketlerle ve şahıslarla güvene dayalı, uzun vadeli ilişkiler kurmaktan gurur duyuyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap veren entegre hizmetler sunuyoruz. 

Kurumsal ekibimiz, doğru zamanda doğru tavsiyeleri mükemmel bir biçimde sunabilmek için ‘Uyuşmazlıkların Çözümü’, ‘Kurumsal Göçmenlik ve Projeler’ gibi farklı ekiplerle yakın bir işbirliği içerisinde çalışmalarda bulunmaktadır.

İLGİLİ AVUKATLAR
eren-ucok

EREN ÜÇOK

eren.ucok@bener.com
+ 90 (212) 270 70 50
305
gozde-esen-sakar

GÖZDE ESEN SAKAR

gozde.esen@bener.com
+90 (212) 270 70 50
401
onur-kordel

ONUR KORDEL

onur.kordel@bener.com
+ 90 (212) 270 70 50
403
All rights reserved. Bener Law Office © Copyright 2020. Legal NoticesTüm Hakları Saklıdır. Bener Hukuk Bürosu © Copyright 2020. Yasal Uyarılar
Back to Top