Madencilik

Bener Hukuk Bürosu, uzun süredir Türkiye’de madencilik sektörünün yapısına gerçek anlamda hakim olan sınırlı sayıdaki hukuk bürolarından biri olmanın ayrıcalığını yaşamaktadır. Madencilik ve metal sektöründe faaliyet gösteren çeşitli yatırımcıları, şirketleri, maden arama ve madencilik firmalarını temsil etmekteyiz. 

Avukatlarımız, ihale sürecinden lisanslama ve izinlere, işletmeden ekipman tedarikine ve faaliyetlerin sonlandırılmasına kadar madencilik projelerinin yaşam döngüsünün her bir aşamasında tam kapsamlı hukuki danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. MİGEM’in müdahalesini gerektirenler de dahil olmak üzere madencilikle ilgili her türlü uyuşmazlığın çözümlenmesinde deneyimli bir ekiple çalışmalarda bulunmaktayız. 

Pazarın ihtiyaçlarına göre şekillendirilen madencilik hizmetlerimiz kapsamında halen öncelikli olarak kıymetli ve baz metallere odaklanıyor olsak da, kömür, dekoratif taşlar ve tuz üretimi gibi başka kaynak türlerine ilişkin projelerde de deneyimli bir ekiple faaliyet göstermekteyiz.

İLGİLİ AVUKATLAR
gozde-esen-sakar

GÖZDE ESEN SAKAR

gozde.esen@bener.com
+90 (212) 270 70 50
401
All rights reserved. Bener Law Office © Copyright 2020. Legal NoticesTüm Hakları Saklıdır. Bener Hukuk Bürosu © Copyright 2020. Yasal Uyarılar
Back to Top