Özelleştirmeler ve Kamu İhaleleri (PPP dahil)

Kurumsal ve M&A ekibimiz, petrokimyasal, telekomünikasyon, enerji, doğal gaz, rafineri, alkollü içki ve enerji dağıtımı gibi Türkiye’nin önemli özelleştirme projelerinde uluslararası yatırımcılara, finans danışmanlarına ve Türk hükümetinin resmi makamlarına danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Deneyimli ekibimiz, yapılandırmadan due diligence ve kapanışa kadar özelleştirme işlemlerinin her aşamasında hizmet vermektedir. 

Hukuk bürosu olarak, uluslararası ihaleler, imtiyazlar, savunma sözleşmeleri, kamu ihaleleri ve teklif süreçleri ile ilgili hukuki destek sağlıyoruz. Söz konusu hukuki destek, Türkiye’de yürütülen özelleştirme projeleri, enerji projeleri, telekomünikasyon projeleri, yap-işlet-devret ve yap-işlet projeleri kapsamında tavsiye, hukuki görüş ve proje yönetimi faaliyetlerini içermektedir. Ayrıca PPP kanunlarında yapılan değişiklikleri yakından takip eden ekibimiz, ülkemizde şu ana dek düzenlenen en büyük sağlık PPP projesi ihalesini başarıyla tamamlamıştır.

İLGİLİ AVUKATLAR
onur-kordel

ONUR KORDEL

onur.kordel@bener.com
+ 90 (212) 270 70 50
All rights reserved. Bener Law Office © Copyright 2020. Legal NoticesTüm Hakları Saklıdır. Bener Hukuk Bürosu © Copyright 2020. Yasal Uyarılar
Back to Top