Tüketici Hukuku

Bener Tüketici Talepleri ekibi, ‘anahtar teslimi’ yaklaşımına uygun olarak tam kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Her bir müvekkilin gereksinimlerine yanıt veren kapsamlı ve özel bir yaklaşım doğrultusunda, tüketici hukuku danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra tüketici şikayetlerinin çözümlenmesi ve dava süreçleri ile ilgili hizmet veriyoruz.

Son yıllarda, özellikle e-ticaret platformunun ivme kazanması gibi yeni gelişmelere paralel olarak, tüketicilerin korunmasına ilişkin kanun ve yönetmeliklerde bazı değişiklikler yapılmıştır. 

Geleneksel tüketici koruma hizmetlerimiz, perakendeciler için akdi ve garanti ile ilgili iş modellerinin yapılandırılması, tüketicilerin iddialarının çözümlenmesi, uzlaştırma süreçlerinin müzakere edilmesi veya mesnetsiz iddialar karşısında savunma yapılması şeklinde özetlenebilir. Ayrıca müvekkillerimizi özel tahkim kuruluşları ve tüketici mahkemeleri nezdinde temsil etmekteyiz. 

Farklı ürün kategorilerinde tüketicilerin korunması konusunda engin bir deneyime sahip olan Bener Hukuk Bürosu, satış faaliyetlerinde bulunan müvekkilleri ilgilendiren her türlü talep ve iddianın yönetilmesi ve savunulması sırasında marka itibarının gözetilmesine odaklanan bir yaklaşım sergilemektedir.

İLGİLİ AVUKATLAR
batuhan-sahmay

BATUHAN ŞAHMAY

batuhan.sahmay@bener.com
+ 90 (212) 270 70 50
111
burcu-goktan

BURCU GÖKTAN

burcu.goktan@bener.com
+ 90 (212) 270 70 50
204
All rights reserved. Bener Law Office © Copyright 2020. Legal NoticesTüm Hakları Saklıdır. Bener Hukuk Bürosu © Copyright 2020. Yasal Uyarılar
Back to Top