YASAL UYARILAR

Bu web sitede yer alan bilgilendirme materyalleri yalnızca genel anlamda bilgilendirme amaçları doğrultusunda eklenmiştir ve mesleki tavsiye ya da herhangi bir vekil-müvekkil ilişkisi oluşturmamakta veya bu yönde bir amaç taşımamaktadır. Ayrıca, bu bilgiler belirli koşullara ilişkin özel tavsiye niteliği taşımamaktadır ve bu şekilde değerlendirilmemelidir.

Bu web sitenin ziyaret edilmesi, kullanılması, web sitede yer verilen bilgilerin kullanılması ve bu web site aracılığıyla ekip üyeleriyle yapılacak iletişimler, aşağıdaki koşullara tabidir:

Firmamız, bu sitede yayınlanan bilgilere itimat edilmesinden ya da web site ziyaretçilerinin aksiyonlarından kaynaklanabilecek zararlar ile ilgili hiçbir sorumluluk ya da mesuliyet kabul etmemektedir.

Bu site reklam amacıyla, ticari ilişki kurmak ya da diğer benzer amaçlarla kullanılamayacak olup, bu tür kullanımlar Avukatlık Meslek Kurallarına aykırıdır. Bu web siteye erişen kullanıcılar, burada belirtilen şart ve koşulları kabul etmektedir.

Bu web sitede yer alan tüm bilgiler, Bener Hukuk Bürosuna aittir. Bu web sitede yer verilen yazılı materyaller ve bilgilerle ilgili fikri mülkiyet hakları ile firmanın logosu ve kurumsal markası, firmanın mülkiyetindedir ve Bener Hukuk Bürosu ortaklarının özel yazılı onayı olmaksızın kopyalanmasına, çoğaltılmasına ya da kullanılmasına müsaade edilmez.

Firmanın açık yazılı onayı alınmadan bu web siteye link verilmesi kesinlikle yasaktır.

Faks ya da e-posta aracılığıyla tarafımıza herhangi bir bilgi sunulması ya da bu sitenin veya burada yer alan bilgilerin herhangi bir şekilde kullanılması, herhangi bir vekil-müvekkil ilişkisi teşkil etmeyecektir. Burada yer alan tüm bilgi ve dokümanlar, ticari olmayan dağıtım amacıyla eklenmiştir. Ziyaretçiler, burada yer verilen bilgiler nedeniyle herhangi bir zarar ya da ziyana maruz kalındığına dair tazminat talepleri karşısında Bener Hukuk Bürosunu tazmin edecektir.

All rights reserved. Bener Law Office © Copyright 2020. Legal NoticesTüm Hakları Saklıdır. Bener Hukuk Bürosu © Copyright 2020. Yasal Uyarılar
Back to Top